Одна із літніх проблем автоволодарів – перегрів двигуна.Що робити в таких випадках?
Якщо показник температури у красній зоні треба негайно зняти навантаження з двигуна. Необхідно знизити швидкість, зупинитись і вимкнути кондиціонер та фари. Наступний крок – обережно відкрити капот і перевірити рівень охолоджуючої рідини в розширювальному бачку.
Якщо рідина в бачку є тоді вимикати двигун не треба. Він повинен працювати на холостих обертах. Далі посилюємо охолодження двигуна – вмикаючи на повну обігрів салону. Перевіряємо радіатор, який повинен бути гарячим. Знаходимо воду і поливаємо радіатор, тим самим, знижуючи його температуру. Слідкуйте щоб вода не потрапила на електрику, вентилятор чи двигун.
Якщо рідини в бачку не має одразу зупиняємо двигун і чекаємо поки він сам охолоне.
Витік рідини потребує втручання кваліфікованих спеціалістів. Краще знайти евакуатор і одразу рушити на СТО.
Спеціалісти нашого СТО завжди готові Вам вчасно допомогти!